Fotografia

#Instagram / Polecane

Instagram polecane

Dziś w poście ‚Instagram – Polecane’ mam dla Was cztery kobiety, które tworzą ilustracje – cudowne, kobiece projekty, które zachwycają mnie za każdym razem, kiedy odświeżam mojego Instagrama. Polecam zaobserwować każdą z nich bez wyjątku! Wszystkie mają również strony internetowe, jeżeli chcielibyście dowiedzieć się o nich czegoś więcej. To co? Oglądamy!

https://instagram.com/kerriehessillustration/
To chyba moje ulubione konto na Instagramie, jeśli chodzi o ilustratorów. Kerrie Hess jest Australijką, która tworzyła między innymi dla Harper’s Bazaar, Vogue, Chanel czy Louis Vuitton. Jej ilustracje są po prostu niesamowite! Naprawdę warto zaobserwować i podziwiać 🙂

 

https://instagram.com/birdyandme
Kelly Smith, czyli Birdy&Me to kolejna australijska ilustratorka. Pracowała między innymi dla Valentino, Armaniego czy Maybelline New York.

 

https://instagram.com/choleil/
Soleil Ignacio (@choleil) to dziewczyna z Filipin. Pracowała jako Dyrektor Kreatywna w magazynie, w tej chwili pracuje na własną rękę jako ilustratorką i artystka. Jej prace można było zobaczyć u Vuittiona, Loreal i w NYLON Magazine.

 

https://instagram.com/lorraineloots
Lorraine Loots zachwyca każdego dnia miniaturowymi obrazkami, które są dopracowane w każdym szczególe. Zaczynane ołówkiem, kończone farbami. Stworzyła projekt o nazwie 365 Postcards for Ants, każdego dnia na jej Instagramie pojawia się zdjęcie rysunku, który zrobiła. Maleńkie cuda! (więcej o projekcie tutaj -klik-)

A może znacie innych artystów, którzy tworzą i pokazują swoją sztukę na Instagramie?

Może Ci się również spodobać: