Be Your Own Kind Of Beautiful - plakaty do pobrania


Uwielbiam piękne i proste rzeczy. Powoli tworząc grafiki i wybierając zdjęcia do ramek na moją ścianę nad biurkiem zawsze mam w głowie wizję, że będą tam też wisieć inspirujące cytaty. Przeglądając portale z obrazami widzę te niebotyczne ceny, za coś tak ładnego, a jednocześnie prostego w wykonaniu. Aby wnieść trochę piękna do mojego i Waszych domów, chciałabym rozpocząć mini serię z takimi właśnie plakatami - z inspirującymi cytatami, może obrazkami z ciekawym podpisem. Co jakiś czas będę publikować kolejne plakaty, które będziecie mogli pobrać i wydrukować.

Pierwszym plakatem jest cytat "Be your own kind of beautiful". Obecne kanony piękna są bezlitosne. W mediach widzimy głównie bardzo szczupłe kobiety, o pięknych dużych oczach i długich włosach. Zaczynamy gorzej oceniać siebie, przestajemy doceniać to, co posiadamy. Pora z tym skończyć drogie Panie! Cytat ma zainspirować (mnie) i Was do stworzenia własnych kanonów piękna. Pokochajmy siebie za to, jakimi jesteśmy.

Plakaty są w rozmiarze A4. Jest to cytat na białym tle. Pobieramy, drukujemy wybrany i wkładamy do ramki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wydrukować mniejszy rozmiar ;)

POBIERZ
  • Udostępnij:

Podobne Posty

0 komentarze