Grafika

Be Your Own Kind Of Beautiful – plakaty do pobrania

Plakaty Beautiful
Uwielbiam piękne i proste rzeczy. Powoli tworząc grafiki i wybierając zdjęcia do ramek na moją ścianę nad biurkiem zawsze mam w głowie wizję, że będą tam też wisieć inspirujące cytaty. Przeglądając portale z obrazami widzę te niebotyczne ceny, za coś tak ładnego, a jednocześnie prostego w wykonaniu. Aby wnieść trochę piękna do mojego i Waszych domów, chciałabym rozpocząć mini serię z takimi właśnie plakatami – z inspirującymi cytatami, może obrazkami z ciekawym podpisem. Co jakiś czas będę publikować kolejne plakaty, które będziecie mogli pobrać i wydrukować.
Pierwszym plakatem jest cytat „Be your own kind of beautiful”. Obecne kanony piękna są bezlitosne. W mediach widzimy głównie bardzo szczupłe kobiety, o pięknych dużych oczach i długich włosach. Zaczynamy gorzej oceniać siebie, przestajemy doceniać to, co posiadamy. Pora z tym skończyć drogie Panie! Cytat ma zainspirować (mnie) i Was do stworzenia własnych kanonów piękna. Pokochajmy siebie za to, jakimi jesteśmy.
Plakaty są w rozmiarze A4. Jest to cytat na białym tle. Pobieramy, drukujemy wybrany i wkładamy do ramki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wydrukować mniejszy rozmiar 😉
POBIERZ

 

Może Ci się również spodobać: