Plakat Mapa Wrocławia


Wrocław po raz pierwszy odwiedziłam będąc dzieckiem, później kilka razy jako nastolatka. Będąc na studiach pojechałam tam na weekend majowy z przyjaciółką, spędziłyśmy popołudnie na rynku podczas gitarowego rekordu Guinnessa. Będąc na drugim roku studiów dostałam zaproszenie na Wrocław Fashion Meeting, podczas którego miałam okazję obejrzeć pokaz Charlotte Rouge, która właśnie wtedy podbiła moje serce. Wrocław zawsze dobrze mi się kojarzył. Myślę, że właśnie głównie z powodu tego majowego weekendu, kiedy opalałyśmy się nad Odrą i spacerowałyśmy po mieście. Dlatego kiedy przyszło do wyboru kolejnego polskiego miasta, padło właśnie na Wrocław. 

Mapa jak zawsze została narysowana w programie FireAlpaca i dopracowana w Photoshopie. Można ją pobrać w formacie A3. Mapa jest przeznaczona do własnego użytku, nie wolno jej sprzedawać w żadnej postaci.Pobierz


Jeśli pobierasz moje grafiki, będzie mi bardzo miło jak polubisz moją stronę na Facebooku (dobrowolnie oczywiście). Jestem też na Instagramie, więc jeśli zrobisz zdjęcie wydrukowanej mapy, to nie zapomnij mnie oznaczyć, żebym mogła okazać Ci trochę miłości ;) 


  • Udostępnij:

Podobne Posty

0 komentarze