4 Wiosenne Tapety do Pobrania


Pierwszy dzień wiosny już za nami, więc nadeszła też pora na wiosenne tapety. Tym razem mam dla Was dwie tapety we wzory i dwie z napisami + wersje bez napisów. Uznałam, że wersja bez napisu też będzie przydatna, kiedy na "pulpitach" naszych telefonów mamy ikonki i napisy nie są i tak widoczne. 

Pierwsza, to zielona tapeta - nie mogło jej zabraknąć. "Alright spring, do your thing" - czekamy na zieleń na zewnątrz. Zdecydowanie moją ulubioną jest żółta tapeta "Sun, please"! Mam nadzieję, że sprowadzi nam trochę słońca i ciepła, bo te zawirowania pogodowe są już męczące, nie sądzicie? Zielone listy i niebieskie kwiatki to coś dla fanów prostych, graficznych tapet.


Pobierz z Napisem

Pobierz Bez NapisuPobierz z Napisem

Pobierz Bez Napisu

Pobierz Zieloną

Pobierz Niebieską


Jestem ciekawa, która z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu. U mnie oczywiście na początek zagości "Sun please". Jeśli szukacie czegoś innego, to zajrzyjcie do starszych postów, może znajdziecie coś dla siebie:
Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzycie też na Facebooka ;)* Tapety przeznaczone są do użytku własnego. Publikowanie ich i sprzedawanie bez mojej zgody jest zabronione.


  • Udostępnij:

Podobne Posty

0 komentarze