Plakat Mapa Poznania


Plakat z mapą Poznania czekał już na publikację od wczoraj, mam nadzieję, że przyjmiecie go tak ciepło jak poprzednie. Poznania nigdy nie miałam okazji odwiedzić, tak jak i Łodzi. Wydaje się być pięknym miastem i liczę, że jeszcze będę miała okazję tam pojechać :) Pojawiły się pytania o mapę Poznania, tak więc jest!

Mapa została narysowana w programie FireAlpaca i dopracowana w Photoshopie. Można ją pobrać w formacie A3. Nie wykonuję większych rozmiarów na zamówienie. Z Waszych doświadczeń wiem, że można ją również wydrukować w formacie A2 ;) Mapa jest przeznaczona do własnego użytku, nie wolno jej sprzedawać w żadnej postaci.


Pobierz

Jeśli pobierasz moje grafiki, będzie mi bardzo miło jak polubisz moją stronę na Facebooku (dobrowolnie oczywiście). Jestem też na Instagramie, więc jeśli zrobisz zdjęcie wydrukowanej mapy, to nie zapomnij mnie oznaczyć, żebym mogła okazać Ci trochę miłości ;)

Szukacie innych miast? Zajrzyjcie poniżej. Jeśli nie ma tam miasta, którego szukacie, to dajcie znać, może pojawi się jako kolejne ;) 

Inne mapy...


  • Udostępnij:

Podobne Posty

0 komentarze