Plakat Lunar Calendar 2018


O wpływie faz Księżyca na nasz organizm powstały już setki publikacji. Już w starożytności wierzono, że pełnia wywołuje fatalne wydarzenia, teraz kojarzy się z lunatykami i wilkołakami. Według obecnych badań w czasie pełni dochodzi do większej ilości wypadków drogowych i w ludziach nasila się agresja.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale wierzę w jedno - u mnie pełnia zdecydowanie powoduje bezsenność 😉

Wielu z Was pewnie zdążyło już zauważyć, że w swoim Bullet Journalu co miesiąc zaznaczam fazy Księżyca. Tak jak napisałam - w czasie pełni (2-3 dni przed i po) mam problemy ze snem. Może ma to związek z grawitacyjnym przyciąganiem Księżyca, a może po prostu nie lubię jak jego światło wpada mi w nocy przez okna. A może jestem wilkołakiem i o tym nie wiem? 😳 W każdym razie, na pełnię lubię być przygotowana.

Kalendarze Księżycowe powoli robią furorę wśród osób prowadzących bullet journale. Sama myślałam, żeby wprowadzić jedną stronę w swoim plannerze, na której miałabym rozpisane wszystkie miesiące, jednak dużo wygodniej jest mi zaznaczać fazy przy Sleep Logu. Nie będę z tego rezygnować, ale...

Postanowiłam przygotować Lunar Calendar do wydruku. Jedną taką kartkę zamierzam wkleić do mojego memobooka, drugą powieszę na tablicy korkowej albo oprawię w ramkę. Nieskromnie powiem, że bardzo podoba mi się ten projekt!

Mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu! Plakat jest w formacie A3, całkiem za darmo. Wystarczy wydrukować i powiesić. Miłego korzystania! Pobierz

Na Instagramie możecie oznaczyć zdjęcia wydrukowanego plakatu @wheninjungle - wtedy będę mogła okazać Wam trochę miłości ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco - zapraszam do polubienia Facebooka  • Udostępnij:

Podobne Posty

0 komentarze