Planner 2019 do druku

Darmowy planner 2019 do druku

Koniec roku już tuż tuż, więc i planner by się przydał, nie sądzicie? Zeszłoroczna edycja ogromnie przypadła Wam do gustu, więc i w tym roku nie mogłam odpuścić sobie publikacji. Organizacja jest bardzo ważnym elementem mojego życia, szczególnie teraz, kiedy pracuję w domu. Planner miesięczny przydaje się, gdy mam dużo deadlinów i projektów do realizacji. Widok całego miesiąca pozwala mi policzyć ile dni muszę poświęcić na dane zadanie, a kiedy mogę odpoczywać. Wcześniej miesięczny planner bardzo przydawał mi się również do planowania nauki.

Planner 2019

Aż cztery wersje miesięcznych plannerów!

W poprzedniej edycji planner na każdy miesiąc miał miejsce na notatki po lewej stronie i w tym roku również pojawia się w takiej formie. Zmieniły się jedynie jego kolory. Poza tym mam dla Was jeszcze trzy! wersje plannera. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje miejsca na notatki i wystarcza mu prosta tabelka z datami.

Planner 2019 do druku

W tym roku mamy wersję z miejscem na notatki oraz wersję bez notatek w tej samej kolorystyce. Wersję „akwarelową” z kolorowym tłem pod nazwami dni tygodnia oraz ostatnią – klasyczną, czarno-białą. Łącznie aż 48 stron do planowania!

Pobieranie

Wybrany planner pobieramy klikając w przycisk pod zdjęciem. Każdy z nich jest zapisany w pliku PDF w formacie A4, w poziomie. Drukować można pojedyncze strony lub od razu cały rok.

Planner z miejscem na notatki

Planner 2019 z miejscem na notatki

Pobierz “Planner 2019 Notatki” PLANNER-2019-NOTATKI.pdf – Pobrano 569 razy – 6 MB

Kolorowy planner

Planner 2019 miesięczny

Pobierz “Planner 2019 Kolorowy” PLANNER-2019-KOLOR.pdf – Pobrano 219 razy – 10 MB

Planner z akwarelowymi nagłówkami

Planner 2019 miesięczny akwarelowy

Pobierz “Planner 2019 Akwarelowy” PLANNER-2019-AKWARELA.pdf – Pobrano 502 razy – 11 MB

Czarno-Biały Planner

Planner 2019 miesięczny klasyczny czarno-biały

Pobierz “Planner 2019 Czarno-Biały” PLANNER-2019-BW.pdf – Pobrano 360 razy – 5 MB

Planner celów i kalendarz na rok 2019 znajdziesz tutaj.

Jeśli spodobały Ci się plannery i udostępnisz ich zdjęcie w social mediach – oznacz mnie proszę, żeby inni też mogli skorzystać. Będzie mi niezmiernie miło! 😍

Pliki są do pobrania jedynie do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.