Grafika Organizacja

Dzienna lista zadań

Dzienna lista zadań

We wpisach o bullet journalu wspominałam, że wolę planowanie tygodniowe i wciąż tak jest. Jednak przy dużej ilości zadań lubię je sobie rozpisać na jednej stronie. Wtedy z pomocą przychodzi mi dzienna lista zadań. Zwykle rozpisuję sobie taką listę w kalendarzu czy bullet journalu, ale od dawna chodziła mi po głowie taka strona do druku.

Jakiś czas temu na Instagramie pytałam Was o to, jaka dzienna lista zadań Wam odpowiada. Odpowiedzi były tak bardzo podzielone! Jedni lubią mieć miejsce na planowanie godzinowe, inni wolą czyste listy zadań. Z tego powodu zrobiłam dwie wersje – starałam się uwzględnić wszystkie Wasze prośby, żeby każdy z Was znalazł coś dla siebie 😊

Pliki zapisane są w formacie PDF i spokojnie można drukować je jako strony A4.

Lista zadań z podziałem godzinowym

Dzienna lista zadań z podziałem godzinowym

Pobierz

Lista zadań bez podziału godzinowego

Dzienna lista zadań bez podziału godzinowego

Pobierz

Muszę Wam powiedzieć, że miałam dzisiaj tyle wypadków zanim udało mi się przygotować tego posta, że głowa boli 😅. Zepsułam zupę, kiedy próbowałam ją naprawić komputer chciał mi się zaktualizować i padł trupem… Już myślałam, że straciłam pliki z listami, zdjęcia i nowy szablon. Wyobraźcie sobie tę zgrozę! Całe szczęście udało się wszystko odzyskać! 👍 W oczekiwaniu na naprawę komputera pograłam na pianinie, żeby trochę się odstresować tą sytuacją 🙈. Jestem prawie pewna, że Teraz chilluję i oglądam Jane The Virgin.

Życzę Wam produktywnego korzystania z listy!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Mockup created by rawpixel.com – www.freepik.com

Może Ci się również spodobać: